Klienci indywidualni

Kamery do domu – Łódź

Obecny postęp technologiczny bez wątpienia sprawia, że coraz łatwiej jest nam zabezpieczyć nieruchomość przed kradzieżą i odstraszyć potencjalnych włamywaczy. W rezultacie nasza posesja lub podwórko mogą być dzisiaj monitorowane zdalnie z ekranu naszego telefonu komórkowego lub tabletu. Aplikacja w smartfonie jest w stanie pełnić funkcję systemu alarmowego, informując nas o wszelkich incydentach. W razie potrzeby urządzenie mobilne może przekazywać nasze komunikaty głosowe na żywo do domu. Dzięki temu jesteśmy w stanie odstraszyć złodzieja nawet, kiedy jesteśmy daleko od miejsca zamieszkania. Wszelkie nagrania z kamer są rejestrowane w wysokiej jakości na dysku twardym, dając nam niezbity dowód na to, co dokładnie miało miejsce na naszym terenie. Monitoring domu, podwórka lub budowy w nocy staje się możliwy dzięki kamerom na podczerwień.

Kamery do domu Łódź
Inteligentny dom, smart house i okablowanie strukturalne Łódź

Technologia i doświadczenie

Powyższe przykłady to tylko kilka dowodów na to, jak dzisiejsza technologia może stać się naszym sprzymierzeńcem. Wiedza, którą zdobyliśmy przez 30 lat funkcjonowania naszej działalności pozwala nam dzielić się z klientami nie tylko doświadczeniem, ale również wszelkimi nowościami branży zabezpieczeń. W związku z tym serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i skorzystania z naszych usług. Sprawimy, że Ty i Twoja rodzina poczujecie się bezpieczni na swojej posesji.

Oferujemy profesjonalne systemy zabezpieczeń na terenie Łodzi i całego województwa łódzkiego:

Alarmy domowe i systemy do monitoringu domu Łódź – stawiamy na sprawdzone rozwiązania

Zapewniamy kompleksową usługę, od indywidualnego projektu stworzonego na podstawie poznania Twoich potrzeb oraz oczekiwań, poprzez sprawne zamontowanie i instalację sprzętu, aż po konserwację i bezawaryjne działanie Twojego systemu. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych producentów (np. systemy alarmowe Satel). Dzięki temu Ty i Twoi najbliżsi będziecie mogli spać spokojnie.

Nasze doświadczenie w budowie zaawansowanych systemów alarmowych dla firm sprawia, że jesteśmy w stanie zastosować wydajne rozwiązania z większych projektów na mniejszą skalę. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie wysokie jakościowo rozwiązanie w przystępnej cenie, dopasowane do Twoich potrzeb.

Kamery do monitoringu domu Łódź
Alarmy i kamery domowe do domu jednorodzinnego Łódź

Zaufaj doświadczeniu

Jesteśmy rodzinną firmą funkcjonującą od ponad trzech dekad, dlatego doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo Twoich bliskich. Jeśli nie wiesz jaki system kamer wybrać, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.

Kamery do monitoringu domu Astim Łódź. Zadzwoń: +48 602 653 073

lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy

Zaufało nam już ponad 5000 klientów. Zadzwoń już dziś!

Zadzwoń do nas