Kamery i monitoring

Monitoring i Kamery Łódź

Firma Astim oferuje Państwu pełen asortyment urządzeń telewizji użytkowej (tzw. monitoring), w skład której wchodzą różnego rodzaju kamery (Łódź, ul. Mieszczańska 5/12, tel. 602 653 073).

W naszej ofercie odnaleźć można między innymi:

– kamery wewnętrzne oraz zewnętrzne,
– kamery przewodowe lub bezprzewodowe (radiowe),
– urządzenia do rejestracji obrazu (również w formie cyfrowej),
– kamery na podczerwień i z czujnikami ruchu,
– systemy przekazujące obraz poprzez łącza internetowe (telefoniczne).

Szerszy zakres dostępnych usług oraz dokładny proces instalacji znajdziecie Państwo na naszej stronie.

Kamery Łódź
Kamery Łódź

CCTV i Monitoring Łódź

System telewizji użytkowej, zwanej także przemysłową, zapewni Państwu maksymalne bezpieczeństwo dzięki wysokiej jakości urządzeniom, którymi są oferowane przez nas kamery. Łódź, jako jedno z największych miast Polski jest miejscem, w którym nie zawsze możemy czuć się pewnie. Jesteśmy przekonani, że dzięki systemom monitoringu, które mamy w naszej ofercie wzrośnie zarówno Państwa poczucie bezpieczeństwa, jak również komfort.

Kamery pozwalają na dokładną identyfikację zdarzenia, tym samym nadając dziedzinie zabezpieczeń nowy wymiar: pozwalają nie tylko wykryć potencjalnego intruza, ale też dokonać precyzyjnego zapisu obrazu i dźwięku. Identyfikacja osoby, jak też późniejsza archiwizacja danego zdarzenia nigdy nie były tak proste i wygodne.

Klientom oferujemy ponadto możliwość instalacji rejestratorów z obsługą przez Internet. Monitoring obiektu może być dokonywany przy pomocy urządzeń mobilnych (np. iPhone, iPad lub smartfonów opartych na systemie Android). Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych ceniących sobie spokój, wygodę oraz łatwość obsługi kamer.

Nasze rozwiązania dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klientów indywidualnych, biznesowych i sprzedaży detalicznej.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Jesteśmy rodzinną firmą, za którą stoi 30 lat doświadczenia. Do kompetencji Astim należy niezmiennie profesjonalna wycena, montaż, a także serwis systemów monitoringu, alarmów i CCTV. Oferujemy 2-letnią gwarancję (z możliwością wydłużenia do trzech) na wszystkie instalowane kamery. Łódź i województwo łódzkie to główne obszary działania naszej firmy, dlatego zawsze jesteśmy do dyspozycji w razie potencjalnych usterek.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy w zakresie telewizji przemysłowej oraz pozostałych urządzeń ochrony mienia oraz osób. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt, chętnie doradzimy.

Monitoring i kamery Łódź i woj. łódzkie. Zadzwoń już dziś: +48 602 653 073

lub wyślij zgłoszenie poprzez formularz kontaktowy

Człowiek i ipad interfejs kamery Łódź Astim

Zaufało nam już ponad 5000 klientów. Zadzwoń już dziś!