Systemy kontroli dostępu

Systemy kontroli dostępu Łódź

W naszej ofercie znajdują się profesjonalne systemy kontroli dostępu z możliwością rejestracji czasu pracy. Systemy pozwalają nadzorować dostęp osób zarówno do całego budynku, jak i poszczególnych pomieszczeń.

Nasza oferta obejmuje:

  • Systemy kontroli oparte na klawiaturze z kodem dostępu (można je stosować np. do bram i drzwi wejściowych domu, osiedla czy też klatki schodowej)
  • Czytniki kart magnetycznych, chipowych i zbliżeniowych (system poleca się stosować w budynkach takich jak biura i urzędy, gdzie dostęp do określonych pomieszczeń musi być ograniczony przez całą dobę)
  • Systemy oparte na danych biometrycznych, takich jak: linie papilarne, głos, kształt dłoni, tęczówka lub siatkówka oka (najbardziej zaawansowane z dostępnych rozwiązań, polecane zwłaszcza do budynków o wysokim stopniu ryzyka)
Rejestracja czasu pracy i systemy kontroli dostępu Łódź
Systemy kontroli dostępu Łódź

Rejestracja czasu pracy – Łódź i województwo łódzkie

System kontroli dostępu (KD) umożliwia ograniczenie poruszania się osób obcych po obiekcie (biuro, fabryka, bank etc.) z możliwością wydzielenia stref dostępu tylko dla osób do tego uprawnionych (posiadających odpowiednie karty-przepustki). W systemie kontroli dostępu mogą pracować czytniki na kartę lub czytniki danych biometrycznych. System pozwala na stałe monitorowanie kto i przez jaki okres czasu przebywał w danym pomieszczeniu. Czytniki kontroli dostępu mogą współpracować z dowolnym urządzeniem wykonawczym np. rygiel, kołowrót, szlaban a także centralką alarmową. Instalujemy również System Kontroli Wartowników.

Duży potencjał i funkcjonalność

Podłączenie systemu do sieci LAN daje dodatkowe możliwości w postaci połączenia wielu obiektów w całość. Tym sposobem można stworzyć obszerną sieć kontroli dostępu budynków usytuowanych w różnych miastach, zarządzaną centralnie z danego punktu.

Dodatkowe funkcje naszych systemów obejmują:

System kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy – jaki wybrać?

Jeśli nie wiesz jak rozpocząć zabezpieczenie swojego obiektu, skontaktuj się z nami już dziś! Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy jaki system kontroli dostępu będzie najbardziej dopasowany do Twoich potrzeb.

Łódź i województwo łódzkie i to główne obszary działania naszej firmy. Obsługujemy również niektóre miasta województwa mazowieckiego.

Systemy kontroli dostępu Łódź.

Zadzwoń: +48 602 653 073

lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy

Zaufało nam już ponad 5000 klientów. Zadzwoń już dziś!