Alarmy

Alarmy Łódź i woj. łódzkie

W bogatej ofercie urządzeń ochrony osób oraz mienia mogą Państwo znaleźć Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN), zwane również jako systemy alarmowe.

Astim proponuje Państwu jedynie w pełni profesjonalne i funkcjonalne systemy alarmowe (Łódź, ul. Mieszczańska 5/12, tel. 602 653 073), których zadaniem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa oraz ochrony naszym klientom.

Kluczową kwestią podczas instalacji systemu jest niezawodność urządzeń, takich jak alarmy. Łódź oraz inne duże miasta to miejsca, w których właśnie od sprawności alarmów zależy często bezpieczeństwo nasze i naszego mienia. Właśnie dlatego polecane przez nas systemy w profesjonalny sposób wykrywają i informują o wszelkich próbach kradzieży, włamania czy też napadu. Chronią zarówno wnętrze obiektu, jak też zewnętrzny obszar bezpośrednio sąsiadujący z naszym obiektem.

Głównym elementem systemu jest centrala alarmowa wraz z akumulatorem stanowiącym rezerwowe źródło zasilania. Najczęściej integruje ona w sobie systemy monitoringu telefonicznego, bądź też powiadamiania. Od jej funkcjonalności zależeć będą możliwości systemu, zarówno te obecne, jak i przyszłe (mając na względzie przyszłą rozbudowę systemu). Wybór centrali będzie miał wpływ zarówno na komfort użytkowania i niezawodność systemu, jak również na estetykę eksponowanych elementów instalacji.

Systemy alarmowe Łódź i województwo łódzkie
Systemy alarmowe Łódź

Systemy alarmowe Łódź

Podczas instalacji systemów alarmowych stosujemy czujniki ruchu, które są w stanie wykryć niepożądanych gości na naszym obiekcie. Nasze urządzenia monitoringu mają możliwość dostosowania czułości na ruch, tak aby nie reagować na fałszywy alarm (jak na przykład poruszające się drzewa). Kamery, które stosujemy mają funkcję rejestracji obrazu w podczerwieni, dlatego intruz będzie doskonale widoczny również w nocy.

Warto wiedzieć, iż nowoczesny system SSWiN może być także wykorzystywany do zarządzania automatyką budynku. Umożliwia więc między innymi działania takie, jak załączanie oświetlenia lub sterowanie roletami.

Oferowane przez firmę Astim alarmy to urządzenia doskonałej jakości i w przystępnej cenie. Dzięki temu cena bezpieczeństwa nie jest wygórowana, a szeroka oferta naszych systemów sprawi, że każdy odnajdzie tu odpowiedni produkt. Więcej o naszej ofercie znajdziesz tutaj.

Wyprzedź złodzieja

Nie zwlekaj z założeniem alarmu w swojej nieruchomości i już dziś skontaktuj się ze specjalistami branży zabezpieczeń. Oferujemy kompleksowy montaż, serwis oraz naprawę systemów alarmowych. 30 lat doświadczenia pozwoli nam dostosować rozwiązanie idealne dla Twoich potrzeb.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Alarmy Łódź. Zadzwoń: +48 602 653 073

lub napisz do nas poprzez formularz kontaktowy

Alarmy Łódź

Zaufało nam już ponad 5000 klientów. Zadzwoń już dziś!