Klienci sprzedaży detalicznej

Kamery do sklepu – Łódź

Podmioty prowadzące indywidualną działalność gospodarczą polegającą na sprzedaży detalicznej, najczęściej prowadzeniu sklepów, odnotowują coraz większe straty spowodowane kradzieżami. Ze względu na wartość skradzionych przedmiotów te „drobne przewinienia” nie stanowią przestępstwa, a jedynie wykroczenie niepowodujące znaczących konsekwencji dla sprawców. Jak dotąd nie znaleziono skuteczniejszej metody rozwiązania tego problemu, niż montaż systemu monitorującego. Umożliwia on:

  • zarejestrowanie czynu przestępczego,
  • szybką reakcję i zapobiegnięcie dokonania kradzieży,
  • identyfikację tożsamości sprawcy i pociągnięcie go do odpowiedzialności karnej.
Kamery i monitoring do sklepu Łódź
Monitoring CCTV do sklepu Łódź

Systemy alarmowe i alarm sklepowy w Łodzi – czy montaż się opłaca?

Posiadanie dużej ilości towaru w zamkniętym, ale niezabezpieczonym elektronicznie lokalu stwarza duże ryzyko włamania. Wiąże się ono nie tylko z kradzieżą, ale także ze zniszczeniem mienia, które często może powodować powstanie wysokich strat. W związku z tym oferujemy naszym klientom montaż systemów alarmowych, zabezpieczających przed włamaniem i informujących o próbach dostania się do wnętrza lokalu. Przykładowym rozwiązaniem mogą być alarm do drzwi sklepowych lub czujniki ruchu zamontowane w lokalu.

Po skorzystaniu z naszych usług nasi klienci odnotowali spadek kradzieży nawet o 90%!

Kamery do sklepu Łódź – jak to działa?

Wybór właściwego monitoringu do sklepu często przyprawia właścicieli firm o ból głowy. Na rynku dostępnych jest szeroki wachlarz rozwiązań, takich jak:

  • kamery przewodowe lub bezprzewodowe,
  • urządzenia do rejestracji obrazu oparte na własnym zasilaniu lub prądzie stałym,
  • kamery internetowe (tzw. WiFi) lub bez routera (oparte na sieci LAN).

Prowadząc dochodowy biznes w Łodzi lub na terenie województwa łódzkiego, trzeba brać pod uwagę wiele czynników, które mogą mieć wpływ na bezawaryjne działanie urządzeń. Z tego powodu gorąco zachęcamy przedsiębiorców do konsultacji z naszymi specjalistami przed podjęciem decyzji. Nasza wycena nic nie kosztuje, a być może zaoszczędzi Tobie straconego czasu i pieniędzy w przyszłości.

monitoring do sklepu Łódź
Monitoring, kamery CCTV oraz kontrola pracowników, klientów i inwentarzu Łódź

Monitoring w sklepie – kontrola klientów oraz pracowników

Obraz z monitoringu CCTV jest dostępny na żywo poprzez urządzenia mobilne (np. iPhone lub iPad). Obraz z kamer monitoringu wizyjnego nagrywany jest na dysku twardym zarówno w dzień, jak i w nocy (kamery monitoringu wizyjnego nagrywają obraz na dysku twardym zarówno w dzień, jak i w nocy.). Nagrania te są dostępne przez określony czas, stanowiąc niezbity dowód w przypadkach kradzieży.

Kamery CCTV mogą być wykorzystane do różnych działalności o charakterze detalicznym, np. sklepu odzieżowego, spożywczego czy też sportowego. Kamery w sklepie mogą też pełnić znakomitą funkcję prewencyjną, zapobiegając niepotrzebnym stratom towaru. Monitoring z pewnością ułatwi również kontrolę Twoich pracowników, zwiększając ich produktywność i podnosząc standardy oferowanych usług. Można go połączyć z systemem kontroli dostępu.

Ogranicz swoje straty już dziś

Jeśli zastanawiasz się czy zainstalować system kamer do swojego sklepu, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś. Inwestycja w monitoring zwiększy Twoje przychody i poprawi jakość usług sprawiając, że będziesz mógł się skupić na tym, co najważniejsze, czyli rozwojem własnego biznesu.

Kamery do monitoringu sklepu. Łódź i woj. łódzkie. Zadzwoń: +48 602 653 073

lub napisz do nas przez formularz kontaktowy

Kamery CCTV do sklepu Łódź

Zaufało nam już ponad 5000 klientów. Zadzwoń już dziś!

Zadzwoń do nas