+ 48 602 653 073 + 48 608 783 498 biuro@astim.eu

Alarmy Łódź

W bogatej ofercie urządzeń ochrony osób oraz mienia mogą Państwo znaleźć Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN) zwane popularnie systemami alarmowymi.

Astim proponuje Państwu jedynie w pełni profesjonalne i funkcjonalne alarmy (Łódź, ul. Mieszczańska 5/12, tel. 602 653 073), których zadaniem jest zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa oraz ochrony naszym Klientom.

Nie trzeba chyba wyjaśniać, jak ważną kwestią jest niezawodność urządzeń takich jak alarmy. Łódź oraz inne duże miasta to miejsce w którym właśnie od tej niezawodności zależy często bezpieczeństwo nasze i naszego mienia. Właśnie dlatego polecane przez nas systemy w profesjonalny sposób wykrywają i informują o wszelkich próbach kradzieży, włamania czy też napadu. Chronią zarówno wnętrze obiektu, jak też zewnętrzny obszar bezpośrednio sąsiadujący z tym obiektem.

Głównym elementem systemu jest centrala alarmowa wraz z akumulatorem stanowiącym rezerwowe źródło zasilania. Najczęściej integruje ona w sobie systemy monitoringu telefonicznego bądź też powiadamiania. Od jej funkcjonalności zależeć będą możliwości systemu, zarówno te obecne, jak i przyszłe (mając na względzie przyszłą rozbudowę systemu). Wybór centrali będzie miał także wpływ na komfort użytkowania i niezawodność całego systemu, jak również na estetykę eksponowanych elementów instalacji.

Warto wiedzieć, iż nowoczesny system SSWIN może być także wykorzystywany do zarządzania automatyką budynku. Umożliwia więc między innymi działania takie jak załączanie oświetlenia lub sterowanie roletami.

Oferowane przez firmę Astim alarmy to urządzenia doskonałej jakości i w przystępnej cenie. Dzięki temu cena bezpieczeństwa nie jest wygórowana, a szeroka oferta naszych systemów sprawi, że każdy odnajdzie tu odpowiedni produkt.

Zapraszamy do skorzystania z oferty, a w razie pytań do kontaktu:

Alarmy Łódź: tel. 602 653 073